program

8. 7.

Jan Šuška koncert pod neonem

V pátek k nám zavítá písničkář z Frýdku – Místku, který hraje akustický folk-rock. Rád experimentuje s elektronikou a improvizuje s pedálovými efekty.

20:00 / bar / událost

9. 7.

Beyond Club

Přijďte si poslechnout jak může znít elektronická hudba v jiném prostředí, než je klasicky klubové, a to ve venkovních prostorech Etáže. Tento večer věnujeme prostor pro experimentování s žánrem techno, ale nebudou chybět i žánry, ze kterých vznikal.
 
𝗲𝘅𝗽𝗹𝗼𝗿𝗲 𝗺𝘂𝘀𝗶𝗰 𝗴𝗲𝗻𝗿𝗲𝘀 𝗯𝗲𝘆𝗼𝗻𝗱 𝗰𝗹𝘂𝗯 𝗲𝗻𝘃𝗶𝗿𝗼𝗻𝗺𝗲𝗻𝘁
 
this time we are going to experiment with techno and genres that preceeded its ascent
 
DJs
Hyňa
Andrea

20:30 / bar / událost

20. 7.

Vyletněná improshow

Co na létu a prázdninách milují a nesnáší herci divadla Odvaz? To se dozví diváci ve „sluncem prozářené“ improshow „s chutí a vůní léta“. Dovolená, letní tábory, splouvání řek a všudypřítomné slunce budou inspirací pro příběhy jako vystřižené ze života.

19:00 / improvizace / vstupenky

22. 7.

Prago Union pod neonem

Do Ostravské Dolní oblasti míří legendární Prago Union ve složení Kato a DJ Ramel. Jedinečný koncert na okraji industriálu pod širým nebem s jedinečnou atmosférou proběhne na terase cokafe.
 

16:00 / bar / vstupenky

28. 7.

🌈 Kvír aktivismus 101 l Ostravský Prajd 

Trápí tě kvírfobie a jiné formy útlaku v naší společnosti? 
Přemýšlíš, že bys proti nim něco i podnikla/klo/kl, ale nevíš, jak začít?
Nad možnými prvními kroky se bude zamýšlet studentský kvír spolek LIGHT* z Univerzity Komenského v Bratislavě i prostřednictvím příběhu o jejich vzniku a momentálním fungování.
Tématem bude i důležitost spolupráce a kolektivního úsilí při snaze o společenskou změnu či o nezbytnosti budování komunity a pevných vazeb v rámci ní při organizování se za kvír budoucnost.

18:00 / debata / událost

30. 7.

Marvin´s pop up

16:30 / bar  / vstupenky

 

Vstupenky zakoupíte přes GoOut

nebo u nás na baru.

Máte zájem dostávat naše filmové

tipy do mailu?

Přihlaste se k newsletteru.